INFORMACE


Filozofií Klubu DRACO je spojit volnočasové aktivity dětí a jejich rodičů a prarodičů. Nabízíme kurzy plavání a kurzy angličtiny od nejútlejšího věku Vašich dětí.

Naším novým projektem je rozvoj aktivit napříč generacemi v oblasti šití a patchwork. Přijďte sami nebo s dítětem nebo pozvěte svou babičku a dědečka a zapojte se do našeho společného a jedinečného projektu. Vítáni jste všichni se zájmem o textilní techniku.

Rezervace

V současné době se můžete přihlásit do následujícíh kurzů:

V případě zájmu, prosím, vyplňte rezervační formulář.

Průběh kurzu

Kurz je koncipován jako individuální výuka. Jeden kurz může navštěvovat maximálně 5 uchazečů, kteří jsou vedeni profesionální instruktorkou.

Začátečníci se naučí základní zacházení s různými textilními stroji, jakými jsou například šicí stroje nebo overlockové stroje a navíc si z kurzu odnesou hotové výrobky.

Pokročilí již začínají šít složitější výrobky. Šít se budou výrobky dle módních časopisů (například Burda), dětské oděvy nebo jiné výrobky dle individuální dohody s instruktorkou.

Časový harmonogram

Kurz se vypisuje na dobu 3 až 4 měsíců. Výuka probíhá jednou týdně, přičemž jedna lekce trvá 120 min.

1 kurz = 12 lekcí

Termíny jsou vypisovány individuálně dle vzájemných časových možností instruktora a uchazečů. Podrobnější informace dostanete až po přihlášení do jednoho z kurzů.

Platba

Platbu přijímáme v hotovosti přímo v klubu na recepci. Platbu stačí provést na první hodině kurzu.